Godkänd besiktningsman för Robust fiber
Nedanstående besiktningsmän är godkända att besiktiga fiberanläggningar enligt Konceptet Robust fiber.
Har ni frågor och funderingar kring listan. Kontakta oss på info@robustfiber.se.

Vill ni gå kurs för att bli Godkänd besiktningsman? .Kolla in på STF Ingenjörsutbildning AB:s hemsida  https://stf.se/robust-fiber/

Godkänd.nrBesiktningsmanFöretagOrtGiltigt till
B1001Abusafat OsamaWSP Sverige ABSTOCKHOLM2018-02-01
B1002Andersson DanielD Konsult Väst ABGÖTEBORG2018-02-01
B1003Andersson MatsWSP Sverige ABMALMÖ2018-02-01
B1004Bellborn PatrikRejlers Sverige ABMALMÖ2018-02-01
B1005Bergström JohanDuctcon ABFALUN2018-02-01
B1006Bermell LarsTekniska Verken Linköping nät ABLINKÖPING2018-02-01
B1007Dahlsberg JerryÅF Technology ABDEGERFORS / ÖREBRO2018-02-01
B1008Eriksson JoakimWSP Sverige ABVÄSTERÅS2018-02-01
B1009Eriksson JohnICT Education ABHUDIKSVALL2018-02-01
B1010Eriksson JohnnyRelacom ABMELLERUD2018-02-01
B1011Fahlberg GustavWSP Sverige ABSTOCKHOLM2018-02-01
B1012Johnsson-Bergenlöv TonyCUJABÖSTHAMMAR2018-02-01
B1013Kronnäs TorbjörnTK Konsult ABLINKÖPING2018-02-01
B1014Lennartsson Per-OveTekniska Verken Linköping nät ABLINKÖPING2018-02-01
B1015Melchert RalfRejlers Sverige ABKARLSTAD2018-02-01
B1016Nouralvara KiaBotkyrka stadsnät ABBOTKYRKA/STOCKHOLM2018-02-01
B1017Robertsson JohannesWSP Sverige ABSTOCKHOLM2018-02-01
B1018Rönngren JonasEna Foki ABENKÖPING2018-02-01
B1019Söderström RonnyEna Foki ABENKÖPING2018-02-01
B1020Öhrman MadeleneWSP Sverige ABSTOCKHOLM2018-02-01
B1021Björkman LarsEkot konsult ABSTOCKHOLM2018-02-01
B1022Persson JimmyStadsnätsföreningenSTOCKHOLM2018-02-01
B1023Andersson PärEIVOR Consulting ABKODE2018-03-08
B1024Benedix-Blom JockeICT Consulting ABVÄSTERÅS2018-03-08
B1025Blom AndersICT Consulting ABVÄSTERÅS2018-03-08
B1026Buss AndersFAB SthlmSTOCKHOLM2018-03-08
B1027Eriksson JohnnyRelacom ABVÄNERSBORG2018-03-08
B1028Fransson Anna-KarinAKMF Konsult ABBOLLNÄS2018-03-08
B1029Isaksson ReinholdR Isaksson Teknik ABUMEÅ2018-03-08
B1030Karling MatsTorpheimer i Linköping ABLINKÖPING2018-03-08
B1031Kinell JoakimKarlstad el & stadsnät ABKARLSTAD2018-03-08
B1032Kristoffersson TommyR Isaksson Teknik ABUMEÅ2018-03-08
B1033Larsson BoIFTAC ABHUDIKSVALL2018-03-08
B1034Larsson MatsKarlstad el & stadsnät ABKARLSTAD2018-03-08
B1035Lempart SimonÅF Technology ABKARLSTAD2018-03-08
B1036Lindgren MikaelUmeå EnergiUMEÅ2018-03-08
B1037Nilsson JörgenKarlstad el & stadsnät ABKARLSTAD2018-03-08
B1038Olofsson JanJan Olofsson Consulting ABUMEÅ2018-03-08
B1039Olofsson StenBTEA (Bergs Tingslags Elektriska)ÖSTERSUND2018-03-08
B1040Relander HeikkiRelander Consulting ABSTOCKHOLM2018-03-08
B1041Strand OlaÅF Technology ABHALMSTAD2018-03-08
B1042Tezcanli AnnaMaintrac ABSTOCKHOLM2018-03-08
B1043Thorén ChristianÅF Technology ABKARLSTAD2018-03-08
B1044Wallentin MagnusRala Infratech ABSKÄNNINGE2018-03-08
B1045Wehkajärvi RaimoKarlstad el & stadsnät ABKARLSTAD2018-03-08